Archiv

2017

RF

17. 06. 2017Sirventès Francie

17. 06. 2017Petr Nikl 2. představení Česka Republika

17. 06. 2017Balanescu Quartet Rumunsko/Velká Británie

17. 06. 2017After party (sobota) Španělsko/Česká Republika

17. 06. 2017Na Hawa Doumbia Mali

25. 04. 2017Islam Chipsy & EEK Egypt

18. 06. 2017Erik Marchand & Bojan Z Francie/Srbsko

18. 06. 2017Ali Farka Touré feat. Afel Bocoum & Mamadou Kelly Mali

18. 06. 2017United Vibrations Velká Británie

18. 06. 2017Victoria Hanna Izrael

01. 06. 2017Mandolin Sisters Indie

OM

26. 03. 2017Sarathy Korwar Velká Británie / Indie

12. 04. 2017Jambinai Jižní Korea

10. 10. 2017Portico Quartet Velká Británie

15. 10. 2017Electro Deluxe Francie/ USA

10. 05. 2017The Necks Austrálie

02. 10. 2017Gogo Penguin Velká Británie

12. 09. 2017Pierre Bastien Francie

26. 09. 2017Sexmob USA

R+

24. 10. 2017King Ayisoba Ghana

01. 03. 2017Fanfare Ciocârlia Rumunsko

10. 04. 2017Master Musicians of Jajouka led by Bachir Attar Maroko

28. 03. 2017Hudaki Village Band Ukrajina

28. 03. 2017KONCERT PRO DĚTI Hudaki Village Band Ukrajina

06. 11. 2017Orchestra Baobab Senegal

03. 11. 2017Qwanqwa Etiopie

04. 10. 2017Mahala Rai Banda Rumunsko

05. 10. 2017Mahala Rai Banda/ dětský koncert Rumunsko

31. 10. 2017Tara Fuki/ dětský koncert Česká Republika/ Francie

01. 11. 2017Orchestre Les Mangelepa Demokratická republika Kongo/ Keňa

Rachot

2016

RF

02. 12. 2016 X Mass Respect festival Nizozemsko/Česká Republika

29. 06. 2016 Orchestre Les Mangelepa - koncert zrušen Kongo/Keňa

21. 06. 2016 Iva Bittová & Paolo Angeli Česká republika/Itálie

12. 06. 2016 Respect festival 2016 World

11. 06. 2016 Respect festival 2016 World

OM

27. 11. 2016 Lee Ranaldo & El Rayo USA

26. 11. 2016 Guillaume Perret & The Electric Epic Francie

30. 10. 2016 Xenia Rubinos USA

24. 10. 2016 Sophie Hunger Trio Švýcarko

15. 03. 2016 Billy Martin's Wicked Knee USA

10. 03. 2016 Thermal: Andy Moor / John Butcher / Thomas Lehn UK/NL/DE

01. 02. 2016 Lee Ranaldo - Solo Acoustic USA

26. 01. 2016 Generations - Wesley, Corradi, Match USA/IT/FR

R+

08. 11. 2016 The Pyramids USA

06. 11. 2016 President Bongo (ex Gus Gus) & Emotional Carpenters Island

31. 10. 2016 Noura Mint Seymali Mauritánie

09. 09. 2016 Marinah & Chicuelo Španělsko

07. 04. 2016 CéU Brazílie

06. 04. 2016 Bamba Wassoulou Groove - dětský koncert Mali

05. 04. 2016 Bamba Wassoulou Groove Mali

07. 03. 2016 Fanfare Ciocãrlia & Adrian Rado - Devil's tale Rumunsko/Kanada

2015

RF

12. 12. 2015 Vánoční Respect festival 2015 Indie/Velká Británie/Maďarsko

06. 08. 2015 Ogoya Nengo & Dodo Women's Group Keňa

21. 07. 2015 Fumaça Preta + DJ Alex Figuera - Vintage Voudou Venezuela/Brazílie/Portugalsko/Velká Británie/Nizozemsko

14. 06. 2015 Respect festival 2015 World

13. 06. 2015 Respect festival 2015 World

09. 06. 2015 Cedric Watson & Bijou Creole USA

01. 06. 2015 Hailu Mergia & Zea Etiopie/Nizozemsko

28. 05. 2015 Drum-in / dětský koncert Česká republika

26. 05. 2015 Hortus Musicus Estonsko

R+

24. 11. 2015 Na Hawa Doumbia - koncert pro děti Mali

23. 11. 2015 Na Hawa Doumbia Mali

01. 11. 2015 Amsterdam Klezmer Band Nizozemsko

26. 10. 2015 Mamar Kassey Niger

09. 10. 2015 Officina Zoé Itálie

28. 09. 2015 Bassekou Kouyate & Ngoni Ba Mali

15. 09. 2015 Cuncordu e Tenore de Orosei Itálie

13. 04. 2015 Fanfare Ciocarlia, support: Gadjo.cz Rumunsko, Česká republika

25. 03. 2015 Winston Mc Anuff & Fixi Jamajka/Francie

03. 02. 2015 Konono N°1 Demokratická republika Kongo

OM

17. 11. 2015 The Necks Austrálie

04. 11. 2015 Sophie Hunger, support Mark Berube Švýcarsko

15. 10. 2015 Erik Truffaz 4TET Švýcarsko

21. 05. 2015 The Ex & Brass Unbound Nizozemsko/USA

16. 04. 2015 Ben Williams USA

06. 04. 2015 Easter Shoegaze: Virginia Wing, support: DIV I DED Velká Británie/Česká republika

19. 03. 2015 Marc Ribot USA

09. 02. 2015 Murcof Mexiko

19. 01. 2015 Puts Marie Švýcarsko

2014

RF

29. 06. 2014 Zea + King Ayisoba & Band Nizozemsko / Ghana

15. 06. 2014 Respect festival 2014 Indie, Kapverdy, Řecko, UK, Niger, USA, Maroko

14. 06. 2014 Respect festival 2014 UK, Thajsko, Etiopie, Řecko, SK, CZ

10. 06. 2014 Jambinai support. Kaplan Bros. Jižní Korea / CZ

26. 05. 2014 Etran Finatawa Niger

13. 11. 2014 Kronos Quartet USA

R+

19. 11. 2014 Ogoya Nengo & Dodo Women's Group Keňa

17. 10. 2014 Aurelio Honduras

15. 09. 2014 Dobet Gnahoré Pobřeží Slonoviny

02. 04. 2014 Tanya Tagaq Kanada

13. 03. 2014 Söndörgő Maďarsko

27. 01. 2014 Fanfare Cioçarlia Rumunsko

OM

12. 12. 2014 The Excitements Španělsko

01. 11. 2014 Guillaume Perret & The Electric Epic Francie

14. 10. 2014 The Necks Austrálie

04. 10. 2014 Anna Aaron + The Animen Švýcarsko

13. 04. 2014 Ibrahim Maalouf Francie / Libanon

24. 02. 2014 Trilok Gurtu - Spellbound Indie

06. 02. 2014 Truffaz, Murcof, Bilal - Being Human Being Švýcarsko, Francie, Mexiko

2013

RF

01. 07. 2013 Jagwa Music  Tanzánie

16. 06. 2013 Respect festival 2013 World

15. 06. 2013 Respect festival 2013 World

R+

03. 12. 2013 Hailu Mergia with Tony Buck & Mike Majkowski Etiopie

17. 11. 2013 Yasmine Hamdan  Libanon/Francie

05. 10. 2013 Gypsy Caravan - Parno Graszt + Mário Bihári & Bachtale apsa + dj Gadjo.cz  Maďarsko/CZ

02. 10. 2013 The Garifuna Collective  Belize

28. 09. 2013 Lo Cór De La Plana  Francie

23. 03. 2013 Skip & Die  JAR/Nizozemsko

OM

21. 09. 2013 Bonobo  Velká Británie

12. 03. 2013 Sophie Hunger + Erik Truffaz Quartet feat. Anna Aaron  Švýcarsko

2012

RF

17. 06. 2012 Respect festival 2012 World

16. 06. 2012 Respect festival 2012 World

R+

04. 12. 2012 Les Triaboliques + support Martin Alacam & Michael Delia UK

28. 11. 2012 Ancient Grooves - David Krakauer and the Madness Orchestra! USA

25. 11. 2012 Ebo Taylor & Afrobeat Academy  Ghana

11. 10. 2012 Raza Khan Indie

19. 04. 2012 Yann-Fañch Kemener Francie

16. 04. 2012 Fanfare Ciocarlia Rumunsko

27. 03. 2012 Konono No.1  Demokratická republika Kongo

10. 02. 2012 Parno Graszt Maďarsko

07. 02. 2012 Samba Sunda Quintet  Java

30. 01. 2012 The Master Musicians of Jajouka  Maroko

OM

11. 12. 2012 The Young Gods Švýcarsko

08. 12. 2012 The Jon Spencer Blues Explosion + support The Mentalettes USA

20. 11. 2012 Sophie Hunger Švýcarsko

06. 10. 2012 Anna Aaron Švýcarsko

02. 10. 2012 Ibrahim Maalouf Libanon/Francie

26. 09. 2012 Sun Ra Arkestra (Under Direction of Marshall Allen) USA

10. 07. 2012 Warpaint USA

18. 04. 2012 ZEA Nizozemsko

17. 02. 2012 Grand Pianoramax Švýcarsko/USA

2011

RF

12. 06. 2011 Respect festival 2011 World

11. 06. 2011 Respect festival 2011 World

09. 06. 2011 projekce: Benda Bilili Francie

01. 06. 2011 Dáša Voňková Česká republika

25. 05. 2011 Sophie Hunger Švýcarsko

10. 05. 2011 Kroke Polsko

25. 02. 2011 Gotan Project  Francie

R+

24. 11. 2011 Mahala Rai Banda Rumunsko

16. 11. 2011 JUJU (Justin Adams & Juldeh Camara & Band) IN TRANCE + support DELIA|ALACAM UK/Gambie/USA/CZ/TR

06. 11. 2011 Zakir Hussain & Masters of Percussion Indie

24. 10. 2011 Susheela Raman + support: SU UK/Indie

26. 09. 2011 Dobet Gnahoré Pobřeží slonoviny

22. 09. 2011 Yasmin Levy Izrael

16. 08. 2011 Cheikh Lô Senegal

23. 02. 2011 Konono No.1 Demokratická republika Kongo

30. 01. 2011 Magnifico Slovinsko

20. 01. 2011 Fanfare Ciocârlia Rumunsko

OM

09. 11. 2011 The Mekons  UK

04. 11. 2011 The Pyramids USA

03. 10. 2011 Erik Truffaz 4tet. In between tour featuring Anna Aaron as special guest Francie/Švýcarsko

04. 08. 2011 Jon Spencer Blues Explosion! USA

12. 04. 2011 The EX + support: Metamorphosis & afterparty: DJ Andy Ex NL/CZ/TR/A/NL

07. 04. 2011 Blurt UK

25. 03. 2011 Portico Quartet UK

19. 02. 2011 The Young Gods Švýcarsko

18. 02. 2011 The Young Gods Švýcarsko

05. 02. 2011 Sofa Surfers Rakousko

16. 01. 2011 Filmová projekce: The Young Gods - Lonely Pioneers  Švýcarsko

2010

RF

28. 11. 2010 Filmová projekce: Staff Benda Bilili Francie

19. 06. 2010 Respect festival 2010 World

18. 06. 2010 Respect festival 2010 World

27. 05. 2010 Oana Cătălina Chiţu & Bucharest Tango Rumunsko

18. 05. 2010 Tanya Tagaq Kanada

29. 04. 2010 Kihnoua USA/Jižní Korea

R+

24. 11. 2010 Triaboliques Velká Británie

13. 10. 2010 Parno Graszt Maďarsko

21. 09. 2010 Boris Malkovsky Trio Izrael/Polsko

14. 09. 2010 Besh o'droM Maďarsko

06. 05. 2010 Amsterdam Klezmer Band featuring Alec Kopyt Nizozemsko/Ukrajina

15. 03. 2010 Fanfare Ciocarlia Rumunsko

17. 02. 2010 Tartit Mali

27. 01. 2010 Mahala Rai Banda Rumunsko

13. 07. 2010 The EX & Ililta Band Nizozemsko/Etiopie

OM

10. 12. 2010 Attwenger Rakousko

16. 11. 2010 Metamorphosis ČR/Turecko/Rakousko

21. 10. 2010 Terje Rypdal & Palle Mikkelborg Norsko/Dánsko

01. 10. 2010 Sophie Hunger Švýcarsko

16. 04. 2010 Portico Quartet Velká Británie

26. 03. 2010 Sofa Surfers Rakousko

09. 03. 2010 The Young Gods - Acoustic Project Švýcarsko

05. 03. 2010 Erik Truffaz & Sly Johnson: Paris Project Švýcarsko/Francie

2009

RF

27. 06. 2009 Respect festival 2009 World

26. 06. 2009 Respect festival 2009 World

02. 06. 2009 Zuco 103 Brazílie/Nizozemsko

12. 05. 2009 Renato Borghetti Brazílie

25. 02. 2009 Tony Allen Nigérie/Francie

R+

09. 12. 2009 Hlasový workshop s Manu Theronem Francie

08. 12. 2009 Lo Cor de la Plana Francie

15. 11. 2009 Mari Boine Norsko

03. 10. 2009 Qawal Najmuddin Saifuddin and Brothers Pákistán

25. 09. 2009 Speed Caravan Francie

16. 09. 2009 Volga Rusko

09. 09. 2009 Autorickshaw Kanada/Indie

26. 06. 2009 Albánské polyfonie Albánie

23. 04. 2009 Fanfare Cioçarlia Rumunsko

18. 02. 2009 Tanya Tagaq Kanada

OM

26. 11. 2009 The Dodos  USA

13. 11. 2009 Nils Petter Molvaer Norsko

15. 10. 2009 Roy Ayers USA

01. 10. 2009 Sophie Hunger Švýcarsko

20. 04. 2009 Defunkt USA

2008

RF

28. 06. 2008 Respect festival 2008 World

27. 06. 2008 Respect festival 2008 World

26. 06. 2008 Hlasový workshop s Manu Theronem  Francie

01. 06. 2008 Bassekou Kouyate  Mali

14. 05. 2008 Taraf de Haidouks Rumunsko

13. 05. 2008 Maria Raducanu Rumunsko

R+

03. 12. 2008 Ljiljana Buttler Bosna a Hercegovina/Srbsko

29. 11. 2008 The Skatalites Jamajka

13. 11. 2008 Lila Downs Mexiko

04. 11. 2008 Etran Finatawa Niger

24. 10. 2008 Bembeya Jazz Guinea

31. 01. 2008 Amsterdam Klezmer Band Nizozemsko

14. 01. 2008 Fanfare Ciocârlia Rumunsko

OM

22. 11. 2008 The Dodos USA

19. 11. 2008 Jon Hassell USA

06. 11. 2008 Asa Nigérie

22. 10. 2008 Erik Truffaz Švýcarsko

03. 10. 2008 The Young Gods - Knock on the Wood- acoustic show Švýcarsko

30. 09. 2008 Zita Swoon Belgie

19. 09. 2008 Black Box Revelation Belgie

18. 04. 2008 Arno Francie/Belgie

16. 02. 2008 Jane Birkin Francie

2007

RF

15. 06. 2007 Didier Awadi Francie/Senegal

12. 06. 2007 Filmová projekce - Fangafrika Francie

09. 06. 2007 Respect festival 2007 World

08. 06. 2007 Respect festival 2007 World

06. 06. 2007 Filmová projekce - Ali Farka Touré Francie

06. 06. 2007 Etran Finatawa Niger

23. 05. 2007 Marta Töpferová Česká republika

R+

08. 12. 2007 Cibelle Brazílie/UK

29. 11. 2007 Tcheka Kapverdy

21. 11. 2007 The Skatalites Jamajka

10. 10. 2007 Sidi Goma Indie

08. 03. 2007 Tinariwen Mali

22. 02. 2007 Fanfare Ciocarlia Rumunsko

OM

09. 11. 2007 The Ex Nizozemsko

04. 10. 2007 Soft Machine Velká Británie

20. 09. 2007 Erik Truffaz Švýcarsko

25. 08. 2007 Sonic Youth USA

28. 04. 2007 Amazonia Ambient Project  Švýcarsko

27. 04. 2007 The Young Gods Švýcarsko

03. 04. 2007 Alles 3 Německo/Japonsko

27. 03. 2007 Zita Swoon Belgie

04. 03. 2007 Rova Saxophone Quartet USA

11. 02. 2007 Tuxedomoon USA

2006

RF

04. 06. 2006 David Krakauer & Socalled w/Klezmer Madness USA/Kanada

04. 06. 2006 Pressburger Klezmer Band Slovensko

04. 06. 2006 Klec Česká republika

03. 06. 2006 Respect festival 2006 World

02. 06. 2006 Respect festival 2006 World

R+

07. 12. 2006 K'Naan Somálsko

11. 11. 2006 Souad Massi Alžírsko/Francie

06. 10. 2006 Susheela Raman Velká Británie

30. 09. 2006 Cabruera Brazílie

09. 09. 2006 Besh o'droM Maďarsko

25. 04. 2006 Konono No.1 Demokratická republika Kongo

29. 03. 2006 Kocani Orkestar Rumunsko

23. 03. 2006 Ba Cissoko Guinea

04. 02. 2006 Zuco 103 Brazílie/Nizozemsko

OM

27. 10. 2006 Metamorphosis ČR/Turecko/Rakousko

17. 05. 2006 Stereolab Velká Británie

27. 04. 2006 The Young Gods Švýcarsko

16. 03. 2006 Sofa Surfers Rakousko

01. 02. 2006 Tuxedomoon USA

2005

RF

11. 06. 2005 Al-Yaman Česká republika

11. 06. 2005 Terne Čhave Česká republika

11. 06. 2005 Bonga Angola

11. 06. 2005 Konono No.1 Demokratická republika Kongo

10. 06. 2005 Amadou & Mariam Mali

10. 06. 2005 Dagmar Andrtová Česká republika

10. 06. 2005 Susheela Raman UK/Indie

R+

02. 12. 2005 Filmová projekce: The festival in the desert USA

24. 11. 2005 Sublime Frequencies: LIDOVÁ HUDBA SAHARY - mezi libyjskými Tuaregy Sahara

17. 11. 2005 The Skatalites Jamajka

11. 11. 2005 Sublime Frequencies: JEMAA EL FNA - dostaveníčko s mrtvými na marocký způsob Maroko

06. 11. 2005 Fela Kuti - Music is the weapon Nigérie

01. 11. 2005 Bantu & Afrobeat Academy Nigérie

17. 10. 2005 Mahala Rai Banda Rumunsko

09. 09. 2005 Musafir Indie

22. 04. 2005 Tinariwen Mali

06. 03. 2005 Fanfare Cioçarlia Rumunsko

26. 02. 2005 Majid Bekkas  Maroko

2004

RF

30. 06. 2004 Senor Coconut And His Orchestra Německo/Venezuela/Dánsko

13. 06. 2004 Electric Gypsyland Rumunsko/Bulharsko/Německo

13. 06. 2004 Future World Funk Velká Británie

13. 06. 2004 Sidi Goma Indie

13. 06. 2004 Khac Chi Ensemble Vietnam/Kanada

12. 06. 2004 Des Voix, Des Deserts Izrael/Francie

12. 06. 2004 Shane Mac Gowan & The Popes Irsko

12. 06. 2004 Sister India UK/Indie

12. 06. 2004 Joaquin Diaz Dominikánská republika, Kanada

10. 06. 2004 Deman Česká republika

10. 06. 2004 Khac Chi Ensemble Vietnam/Kanada

10. 06. 2004 Des Voix, Des Deserts Israel/Francie

10. 06. 2004 Joaquin Diaz Dominikánská republika, Kanada

R+

29. 11. 2004 Tinariwen  Mali

10. 11. 2004 Fanfare Cioçarlia  Rumunsko

08. 11. 2004 Amazonia Ambient Project Švýcarsko

13. 10. 2004 Sivan Perwer Turecko

10. 09. 2004 Kočani Orkestar Rumunsko

04. 05. 2004 B'net Marrakech Maroko

2001

RF

14. 07. 2001 ilmová projekce: Sangue Vivo Itálie

13. 07. 2001 Filmová projekce: Underground Fed. rep. Jugoslávie/Francie/Německo/Bulharsko

19. 06. 2001 „Trubadůři mezi Západem a Orientem" Peter Pannke - přednáška  Německo

19. 06. 2001 Indický zpěv - workshop: Peter Pannke & Mallik Family Německo/Indie

18. 06. 2001 Indický zpěv - workshop: Peter Pannke & Mallik Family Německo/Indie

17. 06. 2001 Troubadours United Indie/Německo/Francie/Turecko

17. 06. 2001 Mahotella Queens JAR

17. 06. 2001 Kanizsa Csillagai Maďarsko

16. 06. 2001 The Mallik Family Indie

16. 06. 2001 Zoe' Itálie

16. 06. 2001 Boban Markovic Orkestar Srbsko

2000

RF

11. 07. 2000 Taraf De Haidouks  Rumunsko

27. 06. 2000 Álom + Poza Česká republika / Ukrajina, Estonsko

27. 06. 2000 Poza + Álom  Ukrajina / Estonsko, Česká republika

11. 06. 2000 The musicians of The Nile Egypt

11. 06. 2000 Koumpaneia Xaltias Costas Řecko

11. 06. 2000 Con Buen Pie Španělsko

10. 06. 2000 B‘Net Marrakech Maroko

10. 06. 2000 Shaykh Hamza Shakkur and The Al Kindi ensemble Sýrie/Francie

10. 06. 2000 Sivan Perwer  Turecko/Kurdistán

07. 06. 2000 Kroke Polsko

13. 02. 2000 Fanfare Cioçarlia Rumunsko

1999

RF

20. 06. 1999 Ľudová hudba Juliusa Šuko Bartoša Slovensko

20. 06. 1999 Musafir Indie

20. 06. 1999 Fanfare Cioçarlia Rumunsko

20. 06. 1999 Kék Láng Maďarsko

20. 06. 1999 Álom Česká republika

19. 06. 1999 Ensemble Tartit Mali

19. 06. 1999 Dundzingarav Mongolsko

19. 06. 1999 Kroke Polsko

19. 06. 1999 Reda Doumaz Alžírsko/Francie

18. 06. 1999 Duo Slepčík Česká republika

18. 06. 1999 Čilágos Česká republika

18. 06. 1999 Álom Česká republika

17. 06. 1999 Kayo Mikami & Torifune Butoh-Sha  Japonsko