> <

ZMĚNA!!! Andy Moor (The Ex) & Tony Buck

UK / AUS | OM

Andy Moor vystoupí v pražském Punctu s bubeníkem Tony Buckem!

Koncert Andy Moora & Christine Abdelnour 31. 3. v klubu Punctum neproběhne. Christine Abdelnour nemůže přijet z osobních důvodů. Zakoupené vstupenky zůstavají v platnosti nebo je můžete vracet v síti GoOut. Za komplikace se vám velmi omlouváme.

Andy “Ex” Moor (narozen v Londýně v roce 1962) v současnosti žije v Amsterdamu. Je zakládajícím členem Dog Faced Hermans, Kletka Red a od roku 1990 je stálým členem The Ex. Kytarista, fotograf a skladatel, který spolupracoval například se saxofonistou Johnem Butcherem, se skladatelem Yannisem Kyriakidesem nebo Thurstonem Moorem. Také se podílí na improvizačním projektu Lean Left společně s Terriem Ex a Paalem Nilssen Lovem.

V bicí performanci Tonyho Bucka se prolíná několik rovin, v jejichž rámci je jeho hudba svědectvím o době, kdy konvence už nikoho nelimitují. Jakoby náhodný sled nápadů vytváří zcela neopakovatelné a magické hudební plochy. “S talentem, který by mu záviděl Picasso, dokáže malovat pomocí rytmu,” píše kritika. Buck je navíc známý spoluprací s holandskou skupinou The Ex. Se špičkovými japonskými improvizátory založil skupinu Peril, a jeho tvorbu s The Necks srovnávají odborníci s průkopníky kraut-rocku Can či Faust – i s minimalistickými skladateli jako Philip Glass.

 

Další akce

Vstupenky na ZMĚNA!!! Andy Moor (The Ex) & Tony Buck Online předprodej

Pro novináře

Partneři