> <

ZRUŠENO: Lakecia Benjamin / NÁHRADA: Trio Henya

USA | OM

ZRUŠENO: Turné Lakecia Benjamin zrušeno / Náhradní program: Trio Henya (CZ)

Trio Henya je studentský projekt, který vychází z několikaleté hráčské spolupráce pianisty Miloše Kunce a bubeníka Petra Balhara. Zvuk Tria vychází nejen z moderního a klasického jazzu, ale také z hudby blízkovýchodních či zejména balkánských tradic. Tak je například mezi prvními nahrávkami Tria originální aranž bosenské sevdalinky U Stambolu Na Bosforu, a v koncertním repertoáru se objevuje instrumentální verze písně Pitaju me, pitaju od hvězdy jugoslávského 80’s popu, Olivera Mandiće. Ostatní repertoár tvoří především skladby všech členů Tria s vlivy volné improvizace. Finalisty letošní soutěže Jazzfruit pořádané Českým rozhlasem Jazz bylo možné slyšet i na festivalu Young Crocus Jazz Contest pořádaného v Jelenie Góře nebo festivalu Jazz pod Kozákovem v Semilech.

Koncert z 22. 3. 2022 byl přeložen. Na novém termínu usilovně pracujeme. Zakoupené vstupenky můžete vrátit v předprodeji v síti GoOut a Jazz Dock. Za komplikace se Vám velmi omlouváme. Nové vstupenky na náhradní koncert Trio Henya, který proběhne 22. 3. od 20:00 v Jazz Docku budou k mání na webu rachot.cz  a Jazz Dock a v síti GoOut.

Vyjádření Lakecie Benjamin s kapelou:
“We are deeply sorry but due to artistic reasons with a key member of the band unable to travel overseas at the last minute, we have to cancel the shows of Lakecia Benjamin. Lakecia was looking forward to present her music in Europe again, after her last tour and is very disappointed for everybody involved (the venue, the festivals, the audience), but she will soon be back in Europe and we hope we’ll manage to reschedule this tour.”

Další akce

Vstupenky na ZRUŠENO: Lakecia Benjamin / NÁHRADA: Trio Henya Online předprodej

Pro novináře

Partneři