Respect festival 2015 - by Barbora Hrdá

23. ročník festivalu

se uskuteční na Rohanském ostrově (MHD Invalidovna)

Mapka zde

Line-up zde

Trasa

Spojení MHD > Metro, Tram 3, 8, 24, 92 zastávka > Invalidovna

Dále po vyznačené trase. Sledujte plakáty se šipkami.

Parkování

V okolí Rohanského ostrova jsou modré zóny pro rezidenty Prahy 8, proto Vám doporučujeme parkovat v Karlíně nebo na Palmovce, kde jsou parkovací automaty pro nerezidenty či kdekoliv jinde po Praze a do zastávky Invalidovna se dopravit MHD.

 

Bezpečí & rady

O Vaši bezpečnost se stará profesionální bezpečnostní služba, která má stanoviště na klíčových místech areálu. V případě jakéhokoliv problému se na ně neváhejte obrátit. Rádi Vám pomohou, nebo poradí.

Stanoviště zdravotníků je při pohledu na podium vlevo. V průběhu festivalu budou zdravotníci pravidelně procházet areálem. Neváhejte se na ně obrátit v případě zranění, nebo nevolnosti.

Psy je možné vzít do areálu festivalu pouze na vodítku.

Pitná voda je zajistěna pro návštěníky festivalu zdarma v horní čáti areálu.

Nealkoholické nápoje je možné vnášet pouze v plastových láhvých a v přiměřeném množství.

Alkoholické nápoje je zakázáno vnášet do areálu.

Bezbariérový vstup je zajištěn. Info na vstupu. Areál je taktéž bezbariérový. Počítejte prosím s náročným terénem posekaného divočejšího trávníku.

Děti

Festival je vhodný pro děti jakéhokoliv věku. Děti do 6 ti let je lepší chránit před hlasitou hudbou, proto jim vemte sluchovou ochranu, případně je možné zakoupit špunty do uší na festivalovém stánku.

Doprovodný program pro děti: Workshop výroby masek pod vedením Gilberta Contiho. Workshop doplní pravidelná dětská představení za účasti Gilberta Contiho a masek vyrobených vašimi dětmi.

Těšit se můžete také na kolotoč řezbáře Matěje a bublináře Václava Strassera a spoustu další zábavy. Pokud si budete chtít v klidu užít hudbu, vaše děti pohlídají zkušené Hospodyňky v dětském koutku.

Merchandise

Na festivalu lze tradičně zakoupit oblíbená trika, mikiny, tašky a čepice v barvách festivalu a samozřejmě hudbu vystupujících, ale i jiných kapel z nabídky Rachotu, které jinde jen těžko naleznete.

Neziskové organizace

Festival poskytuje prostor neziskovým organizacím jejichž práce si vážíme. Zastavte se u nich na chvilku. Dozvíte se spousty zajímavých informací o světě ve kterém žijete.

Seznam neziskových organizací:

Lékaři bez hranic

Bona o. p. s. – odborná pomoc a podpora lidem se zkušeností s duševním onemocněním a jejich blízkým

Aperio – společnosti pro zdravé rodičovství

Hospodyňkydětský koutek

Radio 1informační stánek

Full Moon / Unijazzinformační stánek