Susheela Raman na Respect Festivalu představí nový projekt založený na poezii vizionářského básníka a umělce Williama Blakea, který žil v Londýně, stejně jako Raman. Blakeova práce se přímo i nepřímo protínala s židovskou kabalou, ezoterickou formou křesťanství, hindu imaginací, ale také se zájmem o politický radikalismus a disent. Praha, město, které bylo důležitým centrem alchymie a hermetismu má také magické pouto s Londýnem skrze vlivného mága Johna Dee, který v Praze žil. Pro Susheelu Raman je Praha to pravé místo, kde představit svou novou hudební vizi, která všechny tyto vlivy spojuje.
Její nedáváná spolupráce zahrnuje například súfijské zpěváky z Pákistánu nebo jávský gamelan. Dlouhodobě rovněž spolupracuje s producentem a kytaristou Samem Millsem (ex-23 Skidoo) a Malcolmem Catto, jenž je unikátní hráč se zkušeností z řady projektů, s nimiž několikrát koncertoval i v Praze, včetně skupiny Heliocentrics, etiopské legendy Mulatu Astatkeho, jazzového průkopníka Marshalla Allena i afobeatového veterána Orlanda Juliuse. Cattova hudba proniká do světa i prostřednictvím samplů, které použil například Kanye West. Dalšími spoluhráči jsou houslista Raven Bush, synovec slavné zpěvačky Kate Bush, a virtuózní londýnský basista Peter Bennie
Susheela Raman mládí strávila v Austrálii, zpívala rock a blues, ve dvaadvaceti začala studovat zpěv v Indii a znovuobjevila vlastní identitu. Producentem, kapelníkem i manželem zpěvačky je kytarista Sam Mills, známý z projektů značky Real World Petera Gabriela. Spolupracují od roku 1997 a jejich projekty mnohokrát provokovaly hudební puristy. Když zpěvačka koncertovala s muzikanty z jižní Indie, bulvární noviny v Madrásu psaly, že je posedlá ďáblem, na jevišti se chová jako šašek a hybridní kulturou svádí mládež na šikmou plochu. Seriozní kritika u její hudby naopak oceňuje indickou spiritualitu sahající až do starověku i promyšlený a neokázalý výběr témat.