Zůstaňte v obraze

Novinky

28. 8. 2013

SOUTĚŽE POKRAČUJÍ! Minulou soutěž o dvě vstupenky na Bombina vyhrála Anna Slováková, správná odpověď byla rok 1980. A jedeme dál: kdo chce dva lístky na super koncert už 10. září, napište nám, podle čeho si jeden ze členů kapely, rapper Mutulu Olugbala, říká M1. Odpovědi s předmětem M1 posílejte do 7. září na hana@rachot.cz; soutěžíme opět o 2 vstupenky.

21. 7. 2013

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA KONCERT BOMBINA. Nabízíme vám dvě vstupenky na zářijový koncert skvělého nigerského kytaristy. Soutěžní otázka: Ve kterém roce se Bombino narodil? Odpovědi posílejte na adresu hana@rachot.cz do 27. srpna; do předmětu napište Bombino.

27. 6. 2013

A je tu soutěž o vstupenky na koncert Jagwa Music – poslední akci v rámci Respect festivalu. Otázka: Kapela Jagwa music již na Respect festivalu vystupovala. V jakém to bylo roce? Odpovědi s předmětem Jagwa pište do 1. července do 8 hodin ráno na e-mailovou adresu veronika@rachot.cz.

6. 6. 2013

RESPECT FESTIVAL SE USKUTEČNÍ NA LADRONCE. Z důvody povodní se festival přesouvá ze Štvanice do parku Ladronka v Praze 6. Termín 15. a 16. června 2013 platí. Přijďte na skvělou muziku, těšíme se na vás!

4. 6. 2013

FESTIVAL BUDE! Respect festival se i přes nepřízeň počasí uskuteční o víkendu 15. a 16.6.
Vzhledem k situaci na ostrově Štvanice jsme nuceni festival přesunout na náhradní místo.
Nové místo je prozatím v jednání. Jakmile bude potvrzené, budeme Vás o něm informovat prostřednictvím stránek www.respectfestival.cz, našeho Facebooku a rachotoběžníku.

Rachot na Facebooku